Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O firmie

 

 

SMARTLINE ma zaszczyt przedstawić Państwu w swojej ofercie produkty marki SHAVE-LAB, prezentującej szeroką gamę maszynek do golenia / nożyków / akcesoriów dla Niej i dla Niego

Jest to nowa, prężnie rozwijająca się marka, dostępna już w wielu kilku europejskich krajach. Kolebką SHAVE-LAB są Niemcy, gdzie w ciągu pierwszego roku istnienia, zdobyła zaufanie ogromnej liczby klientów.

Teraz, maszynki do golenia SHAVE-LAB dostępne również w Polsce.

 


Zgodnie z polityką firmy, produkty marki SHAVE-LAB dostępne są do zakupienia ekskluzywnie poprzez e-shop, co podnosi jeszcze bardziej prestiż marki i daje możliwość indywidualnej obsługi każdego z naszych klientów.

 

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie Polski.   

 


SHAVE-LAB

 

Dla estetów, indywidualistów i minimalistów, dla miłośników piękna oraz prawdziwych wartości. Stylowe linie golarek zaprojektowane i przygotowane przez SHAVE-LAB, przemienią codzienne golenie w ekstrawagancki rytuał.
Zgodnie z hasłem “ wysoka jakość - dobra cena” SHAVE-LAB prezentuje ekskluzywne golarki od niemieckich projektantów.
Odważny design dla Niej i dla Niego dąży szybko do pozycji lidera dzięki swojemu stylowi, funkcjonalności i jakości.
Szerokie portfolio 6 różnych maszynek w kolorze czarnym lub białym, które można dowolnie łączyć z 3-ma różnymi modelami ostrzy.

 

SHAVE-LAB to idealnie rozwiązanie, odpowiadające zróżnicowanym wymaganiom i potrzebom zarówno kobiet jak i mężczyzn.

 

 

 


 

 

Polityka Jakości

 

Poziom dokładności i komfort golenia , zależy przede wszystkim od jakości ostrzy. Zastosowanie zaawansowanych technologii w produkcji golarek SHAVE -LAB gwarantuje maksymalną zdolność golenia wraz z bezpieczeństwem w obsłudze .

 

Nożyki SHAVE-LAB to 8-krotnie obrabiana stal, hartowana tytanem. To diamentowo szlifowane ostrza, przechodzące kontrolę laserową metodą 3D, a to wszystko w celu zapewnienia najwyższej jakości. Dodatkowy pasek nasączony naturalnym olejkiem z aloesu i esencją z lawendy, pomaga chronić skórę w czasie golenia dając dodatkowe uczucie luksusu.

 


 

 

Nowy Styl Golenia

 

Golenie było podstawową estetyczną potrzebą ludzkości już od zarania dziejów: malowidła jaskiniowe wskazywały, że zaostrzone kamienie, muszle i zęby rekina były wykorzystane do tego typu pielęgnacji ciała już 25,000 lat temu. Sama nazwa pochodzi od łacińskiego słowa Rasura - golenie.

 

Nadszedł czas, aby zmodernizować ten rytuał! SHAVE-LAB ustanawia nowe standardy i zapewnienia klientom rozległy zakres innowacji.

 

 

 

 

 

SHAVE-LAB - aby codzienne golenie urosło do rangi rytuału !

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl